Блок-хаус

Блок-хаус (Блок-хауз чи блок хаус, англ блок-хаус-дослівно перекладається елемент будинку). Блок-хаус – стругана дошка типу вагонка, виконана у вигляді сегмента оциліндрованих колод або профільованого бруса. Призначений для внутрішньої і зовнішньої декоративної обробки приміщень і будівель. Блок хаус один з найсучасніших будівельних матеріалів.

Виготовляється цей матеріал з натуральної деревини, листяних або хвойних порід. Найбільше поширення має сосновий блок-хаус. Хвойна смола, яку містить дана деревина, надає цим панелям довговічність. Блок-хаус забезпечує будові гідроізоляцію, теплоізоляцію і шумоізоляцію. До позитивних властивостей блок-хауса відноситься гігроскопічність, міцність, він не гниє, не тріскається і практично не змінюється в розмірах.

Ціна на блок-хаус доступна, це вельми економічний варіант обробки будинку. Все це призводить до все більшої популярності даного матеріалу при будівництві будинків та ремонті. Дуже часто його використовують для обробки дач, заміських будинків, котеджів.

  • Мова сайту