Імітація бруса із сосни

Імітація бруса – порівняно новий будівельний матеріал, який останнім часом набуває все більшого поширення. Він являє собою дерев’яний виріб, який імітує стіни, зведені з бруса. По суті це вистругані дошки, оброблені з двох сторін, а з’єднання між ними проводиться за допомогою шпунтів і пазів. Даний будівельний матеріал є універсальним, так як він підходить для обробки як зовнішніх, так і внутрішніх стін. Найчастіше імітацію бруса застосовують для обшивки каркасних стін, отримуючи повну ілюзію того, що стіни побудовані з натурального дерев’яного бруса.

Купити імітацію бруса – це значить отримати масу переваг:

  1. Естетічно привабливий зовнішній вигляд і абсолютний ефект присутності в повноцінному дерев’яному будинку. Важко з першого погляду відрізнити імітацію бруса від справжнього бруса – та ж фактура, той же колір і особливості.
  2. Екологічно чистий матеріал, який виготовляється тільки з натуральної деревини і володіє всіма її якостями: довговічність, висока теплоізоляція, практичність, антишумові здібності.
  3. Ціна не дуже висока – ціна може конкурувати з багатьма будівельними матеріалами. Крім того, якщо вибрати імітацію бруса, можна значно заощадити на будівництві.
  4. Легкий і простий монтаж, що також зменшує загальну вартість, економить час та полегшує монтаж.
  • Мова сайту